سیاست حریم خصوصی

ما کیستیم؟

آدرس وب سایت ما هست: https://estensharat.ir

جهت اطلاعات بیشتر به برگه درباره ما مراجعه کنید.

سیاست حریم خصوصی – سبک زندگی استنشارات

چه اطلاعاتی از شما می گیریم و چرا؟

اطلاعاتی که از شما می گیریم شامل نام و رایانامه است. نام شما برایمان مهم است تا بدانیم مخاطبان کیست. رایانامه شما را جهت ارتباط با شما نیاز داریم.

اگر از فروشگاه استنشارات خرید می کنید علاوه بر نام و رایانامه آدرس شما را هم نیاز داریم تا در صورت لزوم شما را بیابیم. جا دارد تأکید کنیم که اطلاعات شما نزد ما محرمانه است و آنها را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی دهیم.

دیدگاه ها

وقتی شما دیدگاه تان را در سایت ثبت می کنید، علاوه بر نام و رایانامه تان اطلاعات فنی مانند آی پی آدرس و بروزر (visitor’s IP address and browser user agent string) هم ثبت می شود. اینکار جهت مقابله با هرزنامه ها انجام می شود.

رسانه

توجه کنید اگر رسانه ای در وب سایت بارگذاری می کنید، اطلاعات موقعیت جغرافیایی خود را مخفی کنید. زیرا بازدیدکنندگان سایت آنرا می بینند.

فرم تماس

اطلاعات ضروری در فرم تماس نام و رایانامه است که پیشتر درباره آنها توضیح دادیم.

سیاست حریم خصوصی
سبک زندگی استنشارات
حفظ محرمانگی سیاست حریم خصوصی

کوکی ها

اگر دیدگاه تان را در وب سایت ما درج کنید، اطلاعات شما اعم از نام و رایانامه به شکل کوکی ذخیره خواهد شد. این کار جهت سهولت کار شما در درج دیدگاه های دیگرتان صورت می گیرد.

اگر قصد ورود به حساب کاربری در وب سایت ما را دارید، یک کوکی موقت صرفا جهت آگاهی از اینکه بروزر شما کوکی ها را مجاز می داند ذخیره خواهیم کرد. کوکی مزبور شامل هیچ اطلاعات شخصی شما نیست و هرگاه بروزر را ببندید از بین خواهد رفت.

وقتی وارد حساب کاربری می شوید، چندین کوکی روی کامپیوتر شما ذخیره خواهند شد که شامل اطلاعات ورود به حساب کاربری و ترجیحات نمایش شما هستند. اطلاعات حساب کاربری تا دو روز و ترجیحات نمایش تا یک سال باقی می مانند. اگر گزینه “مرا بخاطر بسپار” را انتخاب کنید، اطلاعات حساب کاربری تان تا دو هفته باقی خواهد ماند. هرگاه از حساب کاربری خود خارج شوید، اطلاعات حساب کاربری حذف خواهند شد.

اگر به ویرایش یا انتشار یک برگه یا نوشته مبادرت کنید، کوکی دیگری نیز ذخیره خواهد شد که شامل شناسه نوشته است و هیج اطلاعات شخصی را در بر نمی گیرد. کوکی مزبور ظرف یک روز منقضی خواهد شد.

محتویات جا داده شده دیگر وب سایتها

نوشته ها و مقالات ممکن است محتویاتی از دیگر سایتها داشته باشند. رفتار چنین محتویاتی (اعم از ویدیو، تصاویر و …) مانند وقتی است که بازدیدکننده وب سایت مبدأ را باز کرده باشد. این وب سایتها ممکن است اطلاعات شما را گردآوری کنند، از کوکی ها استفاده کنند، ردیابی برای شخص ثالث کنند، کنش شما را با محتوای جاداده شده پایش کنند و اگر در سایب مزبور وارد حساب کاربری شده باشید، کنش شما را پیگیری کنند.

تجزیه و تحلیل ها

کسانی که داده های شما را با آنها به اشتراک می گذاریم

در حال حاضر هیچ شرکت یا شخص اعم از حقیقی یا حقوقی جهت دریافت اطلاعات شما با ما طرف قرارداد نیست.

مدتی که اطلاعات شما نزد ما می ماند

اگر شما دیدگاه خود را درج کنید، اطلاعات دیدگاه همیشه باقی خواهد ماند. این کار جهت پیگیری در صورت لزوم انجام می شود.

اطلاعات شخصی کاربرانی که در وب سایت ثبت نام می کنند، در قسمت پروفایل ذخیره خواهد شد. کاربران می توانند اطلاعات شخصی خود را به غیر از نام کاربری در هر زمان بازبینی، ویرایش یا حذف کنند. مدیر وب سایت نیز می تواند اطلاعات مزبور را ویرایش یا حذف کند.

حقوق شما در اطلاعات شخصی تان

اگر در وب سایت ما ثبت نام کرده اید یا دیدگاه تان را درج کرده اید، می توانید یک فایل حاوی اطلاعات شخصی تان که ما آن را نگه می داریم دریافت کنید. می توانید درخواست کنید تا تمام اطلاعات شخصی تان را که نگه می داریم حذف کنیم. اطلاعاتی که ما موظفیم جهت موارد مدیریتی، قانونی و امنیتی نگه داریم مستثنی است.

جایی که اطلاعات شما فرستاده می شود

دیدگاه بازدیدکنندگان جهت جلوگیری از هرزنامه ها به سرویس های مربوط فرستاده می شوند.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات تماس شما اعم از رایانامه و آدرس با هیچ شخص ثالثی اشتراک گذاشته نخواهد شد.

سیاست حریم خصوصی – استنشارات

روش حفاظت از اطلاعات شما

اطلاعات شما در پایگاه داده های محافظت شده ثبت می شود که نفوذ به آنها تقریبا غیر ممکن است. هنگام تبادل اطلاعات نیز از روشهای رمزنگاری استفاده می شود تا سرقت اطلاعات را ناممکن کند.

اطلاعات تکمیلی

درج این دسته اطلاعات به صلاح دید خودتان است. ما موظفیم از آن محافظت کنیم.

روش مقابله با لو رفتن اطلاعات

اطلاعات شما اعم از نام، رایانامه و آدرس که در وب سایت ما ذخیره می شود از حداکثر امنیت برخوردار است و احتمال بسیار کمی دارد که لو برود. با این حال اگر چنین اتفاقی با احتمال بسیار کم بروز کرد، شما را از طریق رایانامه مطلع می کنیم تا تدابیر لازم را اتخاذ کنید.

اشخاص ثالث که ما اطلاعات از آنها دریافت می کنیم

در حال حاضر ما از هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث اطلاعات دریافت نمی کنیم.

تصمیمات اتوماتیک درباره اطلاعات کاربران

در حال حاضر هیچ الگوریتمی برای تصمیم گیری اتوماتیک درباره اطلاعات کاربران نصب نشده است.

شفافیت مالی و محتوا

کلیه موارد اعم از مالی و محتوا مطابق با قانون صورت می گیرد. همکاری کامل با نهادهای قانونی انجام می شود.

جهت ارتباط با ما و ارائه نظرات و پیشنهادات خود از برگه تماس استفاده کنید.

سیاست حریم خصوصی سبک زندگی استنشارات – عکس از toca.ir